Zwiń

Jak dobrać rozmiar odzieży?

2019-01-15 / IK

Jak dobrać odpowiedni rozmiar?


Krój, kolor, rodzaj materiału odgrywają dużą rolę podczas zakupu ubrań. Nie mniej istotne pozostaje dobranie właściwego rozmiaru odzieży. Zbyt obcisłe stylizacje nie wyglądają estetycznie i krępują ruch, za duży rozmiar będzie źle się układać.

 

Skorzystaj z poniższej tabeli rozmiarowej i dobierz prawidłowy rozmiar odzieży.

tabela rozmiarów odzieży BHP

odzież BHP

Zobacz także

2019.04.10

NEO GARAGE

NEO Garage to projekt, który powstał z czystej motoryzacyjnej pasji. Naszym celem jest wspieranie wszystkich miłośników wyjątkowych pojazdów, nie tylko poprzez zapewnienie im odpowiednich warunków technicznych do przechowywania i serwisowania pojazdu, ale również poprzez stworzenie klimatycznego miejsca do spotkań i spędzania wolnego czasu.

2019.04.10

NEO TOOLS NA MISTRZOSTWACH MECHANIKÓW

Za nami trzy gorące dni finałów VIII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, organizowanych przez Fundację Cooperatio i Międzynarodowe Targi Poznańskie. Spośród rekordowych ponad 2500 uczestników do finałów awansowały 130 osoby, które w Poznaniu rywalizowały w kategoriach Mechanik Zawodowy, Młody Mechanik i po raz pierwszy Młody Mechanik Maszyn Rolniczych. Zadania finałowe wymagały praktyki, ale również wiedzy teoretycznej i szybkości.